Kochani, w związku z wyjazdem na urlop do Hiszpanii w dniach 29.08-07.09.2014 nie będą pojawiać się posty.
Zaraz po powrocie z wakacji nadrobię braki i zdam Wam relację z podróży, zwracając uwagę także na aspekt kulinarny, ponieważ kuchnia hiszpańska jest mi bardzo bliska.
Trzymajcie się ciepło!

Udanego urlopu!!!
OdpowiedzUsuń