Druga część cyklu „Kino od kuchni” (24 lipca w Arkadach Wrocławskich)!

By | 22 lipca 2013 | 17:12 Skomentuj
Tak jak Wam pisałam w zeszłym miesiącu, brałam udział w inauguracji cyklu "Kino od kuchni". Wrażenia bardzo pozytywne, dlatego nie zabraknie mnie na drugim spotkaniu. Was również gorąco namawiam do odwiedzenia kina. Przypominam, że impreza ma charakter cykliczny i ogólnopolski, więc polecam sprawdzić ofertę Multikina w innych miastach. A Wrocławian serdecznie zapraszam do Arkad Wrocławskich ;). 
*     *     *
W środę 24 lipca Multikino w Arkadach Wrocławskich, w ramach cyklu „Kino od kuchni” zaprasza na komedię „Zanim noc nas nie rozdzieli”, opartą na autentycznych rozmowach podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Gościem specjalnym drugiego spotkania będzie Pierogarnia Stary Młyn, która przeniesie uczestników spotkania w świat kresowych przysmaków.  „Kino od kuchni” odbędzie się 24 czerwca, o godzinie 20.00, Multikinie Wrocław Arkady.
Cena biletów – 21 zł, dla fanów Multikino na portalu Facebook cena 16 zł. Bilety już dziś są dostępne w kasie kina lub przez stronę www.multikino.pl.

Strategicznym partnerem projektu jest kanał telewizyjny Kuchnia+.

Sponsorami cyklu „Kino od kuchni” zostali: LG oraz Alma. Dzięki temu uczestnicy wydarzeń będą mogli brać udział w konkursach i wygrywać atrakcyjne nagrody.

Patronat medialny nad akcją objęli: Kuchnia+, miesięcznik „Kuchnia”, tygodnik „Palce lizać”, Food&Joy, Co jest grane oraz blog Frommovietothekitchen.pl.

Szczegóły na temat projektu można znaleźć na stronie www.multikino.pl.


0 komentarzy:

Jeżeli skorzystasz z mojego przepisu, miło mi będzie jak wyrazisz o nim opinię ;)