Czwarte urodziny bloga ;)

By | 29 czerwca 2016 | 23:12 3 komentarze
Witajcie po kolejnej dłuższej przerwie. Ostatnimi czasy jestem mało aktywna blogu. Natłok spraw w życiu prywatnym zmusił mnie do zmniejszenia częstotliwości publikowania wpisów. Doba ma niestety tylko dwadzieścia cztery godziny, a i spać kiedyś trzeba, zatem nie da się czasem zrobić wszystkiego. Powoli mogę jednak odetchnąć, więc liczę, że w najbliższym czasie będę mogła poświęcić blogowaniu więcej czasu. :)

Dziś kolejne urodziny bloga, więc to idealny moment na stworzenie nowego wpisu. Jestem tu z Wami już cztery lata i choć zdarzają mi się chwile zwątpienia, pt. czy to co robię ma sens, to nie zamierzam z tego zrezygnować, ponieważ do bloga mam już osobisty sentyment, a feedback jaki od Was otrzymuję w mailach, prywatnych wiadomościach lub komentarzach motywuje mnie do dalszych działań.

Od poprzednich urodzin bloga bardzo wiele się nauczyłam. Stale staram się poszerzać swoje kulinarne horyzonty, a także pracuję nad jakością publikowanych na blogu zdjęć. Zdaję sobie też sprawę, że same kulinarne pomysły oraz utworzenie z nich konkretnej receptury to nie wszystko. Tym bardziej się cieszę, że na przestrzeni ostatniego roku udało mi się wypracować nową szatę graficzną na blogu oraz w miarę ujednolicony wygląd samych przepisów. Mam nadzieję, że nawigacja na stronie jest teraz przystępniejsza niż kiedyś. Jednocześnie jestem świadoma, że strona wymaga jeszcze kilku poprawek i usprawnień technicznych, szczególnie w archiwalnych wpisach. Regularnie staram się tym zajmować i liczę na to, że kiedyś dobrnę do końca :D.

Na koniec, jak zawsze chciałabym podziękować wszystkim moim Czytelnikom (systematycznie wracającym, komentującym, anonimowym oraz trafiającym tutaj przypadkowo). Tak naprawdę to dzięki Wam ten blog się kręci i jest wciąż wzbogacany o kolejne treści. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną przez kolejny rok! A, żeby Was bardziej do tego zachęcić zamieszczam poniżej krótkie obrazkowe podsumowanie minionego roku. Było smacznie, oj było! ;)

3 komentarze:

  1. Życzę kolejnych wspaniałych lat blogowania i rozwoju:) 4 lata to kawał czasu by być świadomym blogerem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Życzę inspiracji i nowych wyzwań:-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Witaj w gronie zapracowanych z permanentnym brakiem czasu:) Muszę przyznać, że dawno tu nie zaglądałam bo mój czas tak jakby się kurczy przez co zaprzestałam regularnego odwiedzania ulubionych blogów. Bardzo podoba mi się to jak się rozwijasz i jak pięknieje Twój blog zatem wszystkiego najlepszego i nie przestawaj gotować i blogować bo jesteś w tym dobra :)

    OdpowiedzUsuń

Jeżeli skorzystasz z mojego przepisu, miło mi będzie jak wyrazisz o nim opinię ;)